Rapoo- It solutions & Corporate template

04-8402058
צור קשר
info@shetaltem.org.il
שלח דוא"ל

״שתלתם ניגונים בי אימי ואבי״ (פניה ברגשטיין)

עמותת שתלתם ניגונים נוסדה על ידי חבורה של אנשים שפשוט אוהבים לשיר יחד. בין החברים קיימת היכרות ארוכת שנים והם התקבצו בשיטת "חבר מביא חבר."

יחד, כמו בשירה בציבור, הם בחרו ליזום ולהעביר הלאה את הערכים עליהם גדלו - אהבת הארץ, אהבת אדם ואהבת השירה העברית. תחושת השייכות של החברים לקבוצה ולערכים שהקבוצה מסמלת, כמו גם גאוות היחידה, הן מכפיל כוח ברוח ההתנדבות והעשייה, יחד אנחנו יכולים להתגייס ולרתום את האנרגיה שלנו למטרות טובות.

 
אנחנו קרן הון אנושי
 
עמותת שתלתם ניגונים הינה קרן הון אנושי היוצרת מעטפת גמישה, המאפשרת לכל אדם, מפגש משמעותי בהתנדבות עם בני נוער במסגרות השונות, בזמן ובתדירות המתאימים לו.
המתנדבים שלנו הם אנשים רגילים, כמוך וכמוני, לא תזהה אותם כשתעבור מולם. יש בינינו מורים, אנשי צבא, עורכי דין, רואי חשבון, חקלאים, מטפלים, אומנים, אנשי הייטק, נגרים ומסגרים.
אנחנו פרוסים בכל הארץ, מהגליל והגולן ועד לערבה. יש בינינו מבוגרים שיצאו לפנסיה, בני חמישים עם ילדים בצבא או בשנת שירות, הורים לילדים בבתי ספר וחלקנו עוד דוחף עגלות.

אנו מבינים שחוויית ההתנדבות היא אישית ומעצימה, אך בעיקר, מקדמת את החברה הישראלית למקומות טובים יותר. אנחנו מאתרים את מגוון מסגרות ההתנדבות. המתנדבים שלנו מביאים את כישרונותיהם, כישוריהם, הידע והניסיון לכל אחת מהפעילויות, על פי בחירתם.
שתלתם ניגונים היא יוזמה חברתית המאפשרת לנו לחוות חוויה משמעותית על ידי תרומה לקהילה, חוויה המאפשרת צמיחה והתפתחות למשאב העיקרי שלנו - אנשים!
 
״ושוב נצאה אל הדרך״ (שמרית אור)
 
בחרנו להתמקד בחינוך, מתוך הבנה כי זהו אחד ממנועי הצמיחה החשובים עבור החברה בישראל.
אנו בטוחים כי בכל אחד מאתנו חבוי רצון, וקיימת יכולת, להירתם למשימה הלאומית של שותפות בחינוך הנוער בישראל, וכל מי שיכול - ראוי שישתתף בה. ראינו את תמונת הנוער בישראל לנגד עינינו וחשבנו כי זה האפיק הנכון ביותר להשקעה, שם כל אחד יכול לבוא לידי ביטוי, לתרום ולהיתרם.
מעבר לפעילויות היזומות על ידי העמותה, לכל אחד מהמתנדבים שלנו המקום ליזום וליצור פעילויות, לרתום אליו מתנדבים ואנשים נוספים מהקהילה, ממקומות עבודה וממסגרות אחרות, על מנת להניע את החזון שלו קדימה.
 
בשנה האחרונה, העמותה שמה לעצמה מטרה לפתח ערוצי התנדבות חדשים, כמו: תמיכה בגיל השלישי והקמת חממת התנדבות לחברי הקהילה, כדי לאפשר לכל אחד למצוא את הערוץ המתאים לו לתרומה לחברה הישראלית. 

מידע נוסף

אינדקס יזמויות ועסקים

Hilush הפקת אירועים

מפיקת אירועים פרטיים לצפייה באירועים חפשו hilush בפייסבוק

מסע בזמן - טיולי נשים לרומניה

מסעות חזרה בזמן לנשים לחווה ברומניה, סדנאות קולינריה, מלאכות עתיקות ומסעות עומק בהנחיתי.

קאנבייט / הידרושופ

אנו מספקים ציוד מקצועי לתחום הגינון הביתי והחקלאות המתקדמת בין לקוחותינו ניתן למצוא את כל חוות הקנאב...

Rainbow pasta

פסטה תוצרת בית צבועה מחומרים טבעיים בלבד

גלולי - משחק לקירוב לבבות

"גלולי" הוא משחק חברתי לקירוב לבבות. כמה פעמים יצא לכם לשבת עם האנשים הקרובים אליכם ולדבר אית...

לצפייה בכל העסקים לחץ כאן

אלבומי תמונות

תעוד מצולם מחיי הקהילה. תמונות מאירועים, חגים, וארכיון.

shetaltem abc
ab מערכת הצבעות דיגיטליות הצבעה דיגיטלית אתר לקיבוץ קריאות שירות קריאות שירות